O FIRMIE

 

Firma AMED Polska cieszy się od wielu lat uznaniem i zaufaniem kilku tysięcy lekarzy ginekologów oraz lekarzy innych specjalizacji w Polsce w zakresie zaopatrzenia gabinetów lekarskich, przychodni oraz szpitali w sprzęt diagnostyczny.

Nasz dział AMED Naturalna Płodność ma za zadanie informować i edukować młodych ludzi w zakresie  antykoncepcji niehormonalnej, jak również dostarczać wiedzy na temat ciąży i rodzicielstwa  kobietom, które planują zostać matkami. Szereg Porad i Artykułów na w/w tematy znajdziesz na naszym portalu www.NaturalnaPlodnosc.pl

W naszym SKLEPie www.sklep.NaturalnaPlodnosc.pl znajdziesz szereg produktów do Antykoncepcji BEZ Hormonów oraz Jak Zajść w Ciążę, które w oparciu o naturalne procesy zachodzące podczas cyklu miesiączkowego, dostarczają kobiecie wiedzy o jej organizmie i pomagają planować życie intymne w zależności od aktualnych potrzeb.

W naszym SKLEPIE znajdziesz także szeroką gamę produktów do higieny intymnej takie jak tampony bez sznureczków BEPPYlubrykanty wspomagające zapłodnienie PreFertmedyczne rozszerzacze pochwy (dilatory pochwy), specjalna rękawica do samobadania piersi FemiGlove oraz inne produkty stosowane w celach antykoncepcyjnych lub wspomagających zajście w ciążę.  

Nasze produkty są bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają odpowiednie wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych w Polsce oraz posiadane certyfikaty:

  • Najwyższą jakość stosowanych materiałów i komponentów, procesów produkcyjnych, pakowania oraz kontroli gwarantują posiadane Systemy Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000 / ISO 13485:2004 (System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych).
  • Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest certyfikat CE potwierdzający zastosowanie Dyrektywy Rady Europy 93/42/EEC oraz 98/79/EEC. Dzięki posiadaniu znaku CE wszystkie oferowane przez nas produkty są sprzedawane zarówno w krajach Europejskich jaki i na Globalnym rynku.

Adres:

Chopina 23/305A

62-800 Kalisz, Polska

Phone: +48 883 94 94 94

Godziny pracy: pn-pt 8.00-16.00

email: kontakt@testerafrodyta.pl

info@amed.net.pl

 

Translate »